Dostawa i płatność

Sklep internetowy E-nowo realizuje zamówienia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W przypadku zamówień z pozostałych krajów prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zamówienia złożone w Sklepie internetowym E-nowo realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD (Polska) Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (www.dpd.com.pl) oraz Poczty Polskiej Spółki Akcyjnej z siedzibą w Warszawie (www.poczta-polska.pl)

Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym Sklepie internetowym były przyjazne, dlatego koszty przesyłki dla wszystkich zamówień od kwoty 100 zł są całkowicie bezpłatne!

Sklep internetowy E-nowo udostępnia możliwość zapłaty za pośrednictwem serwisu Przelewy24 -  DialCom24 Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (www.przelewy24.pl), przelewem bezpośrednim na rachunek bankowy oraz zapłaty za pobraniem (gotówką) u kuriera DPD.

  • Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl
  • Realizując płatność przelewem bankowym prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule. Dane do przelewu:

Nowo Sp. z o.o.

Węgierska 146A

33-300 Nowy Sącz

IdeaBank: 69 1950 0001 2006 8329 9426 0003

  • Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.